BigJoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 gr Kola Aromalı HEDİYELİ

  • 140,00₺
  • Vergiler Hariç: 129,63₺
  • Bigjoy
  • BJ_BigJoy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 gr 36 Servis Kola Aromalı
  • STOKTA YOK


BigJoy BCAAPro 4:1:1 Ripped  432 gr KOLA AROMALI HEDİYELİ


HEDİYELER:

1 Adet Shaker

1 Adet Tek Kullanımlık Creabig GO 10 GR

1 Adet Tek Kullanımlık Arginine GO 10 GR veya Karnitin Shot ( ELDEKİ STOK DURUMUNA GÖRE)Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Besin Etiketi :
Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr  Protein Sentezi Yağ Yakımı İle Birleşti

BigJoy Pro BCAAPro 4:1:1 Ripped  Karnitin, CLA ve Termojenik yağ yakıcılar bir arada.

BIGJOY BCAAPro Ripped toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.


BCAARipped’i Eşsiz Kılan Özelliği :


Bigjoy Bcaapro Ripped, her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA sunar.

Ancak onu eşsiz kılan en büyük özelliği içerisindeki karnitin, CLA, taurin ve termojenik (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) içeriklerdir. Bu termojenik içerikler metabolizmanızı hızlandırmaya ve vücudun harcadığı kaloriyi yükseltmeye yardımcı olur, yağ yakımını destekler.


BIGJOY Bcaapro Ripped, iki benzersiz aromaya sahiptir; kola ve limon.


Big Joy Bcaa Pro 4:1:1 Ripped 432 Gr Kullanım Önerisi :

Bigjoy Bcaapro Ripped, zengin formülü sayesinde antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında kullanıma uygundur.


Antrenman öncesinde (20-30 dk) ve antrenman esnasında kullanılırsa içerisinde termojenik içerikler ile yağ yakımına, kafein ve taurin gibi içerikler ile de antrenman performansının artmasına yardımcı olur. 


Kullanmadan önce iyice çalkalayınız

Bigjoy Bcaapro Ripped yüksek oranda termojenik bitkiler (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) içerir. Bu bitkilerin tam olarak çözünmesi için y üksek miktarda su kullanmanız, iyice çalkalamanız ve kullandığınız suyun çok soğuk olmaması gerekmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: bcaa, amino asit, protein sentezi, yağ yakımı, termojenik, bigjoy, cla, karnitin, yeşil çay ekstratı