5Power Whey Protein Tozu 30 gr X 64 Şase 4 Mix

  • 549,00₺
  • Vergiler Hariç: 508,33₺
  • POWERTECH
  • PWT-5Power Whey Protein Tozu 64 Şase 1920 gr 4 Mix
  • Stokta var


POWERTECH 5POWER WHEY PROTEİN TOZU 30 GR X 64 ŞASE

POWERTECH 5POWER WHEY PROTEİN TOZU 30 GR X 64 ŞASE

5Power Whey Protein Tozu Nedir ? Protein Tozu Nasıl Kullanılır ? Saf Formda Hidrolize Whey Protein kullanılarak üretilmiş, Proteince zenginleştirilmiş Sporcu Gıdasıdır. Yüksek Servis Sayısı ile ( 64 Servis ) iyi bir fiyat / performans sunar. Whey Protein içeriğinin yanında zengin Vitamin ve Mineral içeriğini de sahiptir. Her 1 Servis 24 gr Protein + 5 gr BCAA + 5 gr Glutamine + 3 gr Arginine + B Kompleks Vitaminler ve mineraller içerir.

POWERTECH 5Power Whey Protein Tozu Kullanımı? 1 Porsiyon ( = 30 gr ) 5Power Whey Protein ürününü 300 – 350 ml su ile tamamen çözününceye kadar karıştırarak içebilirsiniz. Günde 2-3 Porsiyon kullanımı önerilmektedir. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız.

POWERTECH 5POWER WHEY PROTEİN TOZU 30 GR X 64 ŞASE PROTEİNCE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ SPORCU GIDASIDIR.

UYARILAR : ALERJEN UYARISI : Süt ve Süt Ürünü içerir. 15 Yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar; sadece hekim ve diyetisyen gözetiminde tüketmelidir. Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğelerini karşılamaz. İlaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi için kullanılmaz. Ürünü ağzı kapalı bir şekilde ve güneş ışığına ve sıcaklığına maruz kalmadan, serin ve kuru bir yerde ( Oda Sıcaklığına ) saklayınız. Önerilen dozu aşmayınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: whey protein tozu, protein tozu, 5power whey protein tozu