BigJoy Whey Protein Tozu 2325 gr 68 Şase Çikolata ve Muz Aromalı HEDİYELİ

  • 258,00₺
  • Vergiler Hariç: 238,89₺
  • Bigjoy
  • BJ_Whey Protein Tozu 68 Şase Çikolata ve Muz Aromalı HEDİYELİ
  • Stokta var


BigJoy Whey Protein Tozu 2325 gr 68 Şase Çikolata ve Muz Aromalı HEDİYELİ


HEDİYELER:


1 Adet ShakerBIGJOY® BigWhey, proten tozunu tekli paketler halinde sunar.


Her kutunun içerisinden 68 tekli paket çıkar. Tekli paketler 33 gramdır. Bu sayede protein tozunu shaker’ın içerisinde taşıma zorunluluğu ortadan kalkar. Spor çantanızın içine atabilir, çekmecenizde saklayabilir ve istediğiniz zaman pratik bir şekilde çıkarıp kullanabilirsiniz.  


Paketler tekli olduğu için hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.


BigWhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş bir whey proteinidir.


Her ölçeğinde 25 gram protein sunar. Sadece amino asit içeriğine bakarak bile hammadde kalitesini fark edebilirsiniz. BigWhey, whey proteininden gelen BCAA'ya ek olarak içerisine BCAA eklenen Türkiye'deki tek protein tozudur. Her ölçeğinde 7.9 gram BCAA sunar. Normal whey proteinlerinde bu mkitar 1 ölçekte (yaklaşık 30 gram), 5.5 gram civarındadır. Yani Bigwhey benzer görünen protein tozlarından, esktra saf BCAA ilavesi sayesinde %45 oranında daha fazla BCAA içermektedir.   


BigWhey’in en iddialı olduğu alanlardan biri de aromalarıdır. Çikolata aromasının yanında, çilek, portakal çikolata ve muz çikolata aromalarını sunar. Üstelik Türkiye’de ilk defa farklı aromaları tek kutu içerisinde satın alabilirsiniz. 


Kullanım şekli

Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: whey protein, izole whey protein, konsantre protein, protein tozu, bigjoy