BigJoy Big Mass Gainer 5440 GR Çilek Aromalı HEDİYELİ

  • 229,00₺
  • Vergiler Hariç: 212,04₺
  • Bigjoy
  • BJ_BigJoy Big Mass Gainer 5440 GR Çilek Aromalı HEDİYELİ
  • Stokta var


BigJoy Big Mass Gainer Karbonhidrat Tozu 5440 GR Çikolata Aromalı HEDİYELİ


HEDİYELER:

1 Adet shaker

2 Adet Tek Kullanımlık Creabig GO 10 GR

1 Adet Tek Kullanımlık Arginine GO 10 GRBigmass Şimdi Poşette Üstelik Daha Büyük!


BIGJOY® BigMass Gainer, karbonhidrat tozu/gainer kategorisinde yer alan bir üründür. Karbonhidrat ve protein içeriği ile vücut ağırlığını artırmak ve hacim kazanmak isteyen kişilerin kilo almasına yardımcı olur. Ayrıca yüksek efor gerektiren sporlarda, daha şiddetli antrenman yapmanıza destek olur.


BIGJOY® BigMass Gainer yeni ambalajı ile 54 servis sunar, toplam ağırlığı 5440 gramdır. Tekli paketler halinde değildir, içerisinden ölçek çıkar. Her ölçek 50 gramdır. 1 servis 2 ölçek yani toplam 100 gramdır.   


BIGJOY® BigMass Gainer, zengin bir formüle sahiptir. Her porsiyonunda 78 gram karbonhidrat ve 20 gram protein sunar. Formülündeki kreatin, taurin ve l-glutamin ile antrenmanda performansınızı yükseltmeye yardımcı olur. Toplamda 1200 mg amino asit karışımı (taurin, glutamin ve BCAA) ve 1000 mg kreatin içerir.


BIGJOY® BigMass Gainer şişkinlik hissi ya da sindirim problemi yaratmaz.


Ne zaman kullanılır?


Başlangıç seviyesindekiler antrenman öncesinde ve/veya antrenman sonrasında 1 servis kullanabilir. İlerleyen seviyelerde antrenman öncesi, sonrası ve ana öğünlerin arasında olmak üzere günde 3 servis kullanılabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Etiketler: bigjoy, bigmass, mass gainer, karbonhidrat tozu, protein, kcal, kilo ve hacim